Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30969-) 2.5 AYLIK AŞILI KARNELİ KUM EĞİTİMLİ SAĞLIKLI MİNİK KIZA YUV

İstanbul - 29/07/2017 - 0542 717 96 42
Sokaktan çocukların elinden aldığım ve 1.5 aydır baktığım 3 yavrudan biri yuvalandı iki tane kaldı. İkisi de dişi, Aşıları yapıldı veteriner kontrolünden geçtiler. Kum kullanıyor mama yiyorlar. Sağlıklılar. Kedi ve köpeklerle uyumlular. Çok akıllı oyuncu sıcakkanlı bu bebeklere çok acil yuva arıyorum. Tamamen ücretsiz sahiplendirmedir. Aşı mama gibi sebeplerle ücret talep edilmemektedir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30919-) SAHİPSİZ YAVRULARA ANNELİK YAPICAM DİYE MEMELERİ YARA OLDU A

İstanbul - 26/06/2017 - 05427179642
Melek kızımız 6 ay kadar önce sokağa terk edilmiş şekilde bulundu. O zamandan beri yuva arıyor. Geçici yuvada süresi doldu. Kendisi o kadar sıcakkanlı uysal sevgi arsızı mırıl mırıl bir kedi ki herkesin istediği huyda bir kedi aslında. Evde çok sayıda hayvanım var bakamıyorum. Yine sokaktan çocukların elinden aldığım yavrulara da annelik yapıyor. Sütü olmamasına rağmen onları emziriyor bu yüzden memeleri yara oldu kanamaya başladı. Sokağa bırakmak üzereyim artık. Fakat sokakta da asla yapabilecek bir kedi değil. Ev kedisi. Lütfen ona sahip çıkın gerçekten pişman olmazsınız. İyi ki benim kedim diyeceksiniz. 1 yaşında kısırlaştırıldı aşıları yapıldı karnesi mevcut kum kullanıyor mama yiyor kedi köpek tüm canlılarla uyumludur ısırma tırnak çıkarma eşyalara zarar verme huyu yoktur. Herhangi bir sağlık sorunu da yok. Veteriner kontrolünden geçti.Tam bir kucak delisi sevgi arsızı mırıl mırıl bir kedi. İstanbul içi 25 yaş üzeri düzeni oturmuş kedi bakımında biilinçli pencerelerinde koruma bulunan aileye sözleşme ve devamlı takibi şartıyla yuvalandırılacaktır. Detaylı bilgi için lütfen arayın. Siteden gönderilen mesajlara bakamıyorum. Tamamen ücretsiz sahiplendirmedir. Aşı mama gibi sebeplerle ücret talep edilmemektedir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30910-) TERK EDİLMİŞ EV KEDİSİ BİRKAÇ GÜNE YUVA BULAMAZSA SOKAĞA GİD

İstanbul - 19/06/2017 - 0542 717 96 42
Bu kızın hikayesi o kadar uzun ki. Ama ben yazmaktan yoruldum. Kim bilir kaçıncıya ilan açıyorum. 6 aydır yuva arıyor. Neden mi yuva bulamıyor ? Ben de bilmiyorum. Herhalde cins ya da yavru olmadığı için.. Ama biliyor musunuz, o da en az cinsler kadar sevgiye aç. Tek istediği sevilmek. O da size muhtaç. Sokakta o da yapamaz. O da mırıl mırıl mırıldanıyor sizi görünce. Patisiyle masaj yapıyor.O da çok oyuncu hayat dolu. O da aşılı, karneli. Kısır. Onun da tuvalet eğitimi var. O da mama yiyor. Ve o da sağlıklı. Cins kediler kadar güzel değil belki, ama pırıl pırıl pamuk tüyleri, yemyeşil güzel gözleri var. Ve henüz daha 10 aylık. Hatta artısı bile var. Kendi yavruları olmadığı halde evdeki yavrulara annelik yapıyor. Onları emziriyor. Gözetiyor. Evdeki merdivenlere yaklaştırmıyor yavrular düşüp canları yanacak diye. Ve başka kedilerle de uyumlu. Çok sosyal. Hatta köpekle. Bütün bunları nereden mi biliyorum. Ben onun geçici yuvasıyım. Ama evimde o kadar çok hayvan var ki. Maalesef onun zamanı tükendi. Bir iki gün içerisinde yuva bulamazsa sokağıma bırakmak zorundayım. Ve eminim ki sonu insanlardan sevgi dilenirken olacak. Detaylı bilgi için lütfen arayın. İstanbul içi 25 yaş üzeri düzeni oturmuş kedi bakımında bilinçli pencerelerinde koruma bulunan aileye sözleşme ve devamlı takibi şartıyla yuvalandırılacak. Ücretsiz sahiplendirmedir. Aşı mama gibi sebeplerle ücret taleb edilmemektedir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30907-) MİNİK BEBEKLERİM HALA YUVASIZ! ÇOK MU ÇİRKİNLER? VAKİTLERİ B

İstanbul - 19/06/2017 - 05427179642
1.5 aylık birbirinden tatlı 3 tane yavruma uzun süredir yuva arıyorum. Hepsi de birbirinden tatlı ısırmalık minik sincaplar. Biri erkek ikisi dişi. Çok sıcakkanlı ve oyuncular. Aşıları yapıldı. Karneleri mevcut. Kum kullanıyor kuru mama yiyorlar. Çok sağlıklılar. Kedi köpek tüm canlılarla uyumlular. Evimde çok fazla hayvan olduğu için daha uzun süre bakamam. Bu son şansları. Birkaç gün içinde yuva bulamazsam sokağıma bırakmak zorunda kalacağım. İstanbul içi 25 yaş üzeri düzeni oturmuş kedi bakımında bilinçli pencerelerinde koruma bulunan ailelere sözleşme kısırlaştırma ve devamlı takipleri şartıyla yuvalandırılacaklar. Detaylı bilgi için arayınız. Tamamen ücretsiz sahiplendirmedir. Aşı mama gibi sebeplerle ücret talep edilmemektedir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas

30904-) AŞIK OLACAĞINIZ BİR MELEK !! SAKIN KAÇIRMAYIN !! ÜCRETSİZ

İstanbul - 17/06/2017 - 05427179642
Melek kızım oyun canavarı,sevgi delisi, kucak delisi, mırıl mırıl bir prenses. Isırmaz tırmalamaz. Kedi köpek insan tüm canlılarla süper uyumludur. 10 aylık. Kısırlaştı. Aşıları yapıldı. Karnesi mevcut. Kum kullanıyor mama yiyor. Sağlıklı. Sokakta asla yapamayacak bir can. Benim evimde sayısız hayvan olduğu için acil olarak ömürlük yuvasını arıyorum. İstanbul içi 25 yaş üzeri kedi bakımında bilinçli pencerelerinde koruma bulunan düzeni oturmuş aileye sözleşme ve devamlı takibi şartıyla yuvalandırılacaktır. Detaylı bilgi için arayınız. Ulaşamazsanız whatsapptan yazınız dönüş yapılır. Siteden gönderilen mesajları yoğunluktan dolayı göremiyorum. Ücretsiz sahiplendirmedir. Aşı mama gibi sebeplerle ücret talep edilmemektedir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas
1234...8