Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

30893-) Yorkshire terrier

İzmir - 12/06/2017 - mufmert@yahoo.com - 05376971907
ACİL YUVA! Fırtına 8 yaşında Yorkshire Terrier. Çok oyuncu, cıvıl cıvıl sevimli bir oğlan. Doğduğundan beri sahibinden hiç ayrılmamış ama şimdi yardıma ihtiyacı var. Sahibi akciğer kanseri ve Fırtına'ya bakabilecek durumda değil. Zavallı hem gerektiği gibi bakılamıyor hem de ihtiyaç duyduğu sevgi ve ilgiyi göremiyor. Bu küçük canın onu çok sevecek ve layığıyla bakabilecek bir aileye ihtiyacı var. Eğer bir kaç hafta içinde sahiplendirilemezse barınağa verilecek. Lütfen mümkün olduğunca paylaşalım bu güzellik barınağa gitmesin. İlgilenenlerin irtibata geçmesini rica ediyorum.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : firtinaizmir

30802-) Kısırlaştırılmış dişi Oscar ömürlük yuvasını arıyor.

Sakarya - 16/05/2017 - yalgingizem@gmail.com - 05543516070
Merhaba. Kızımızın adı Oscar. Oscar çünkü sahipleri erkek diye almış dişi olduğunu anlayınca doğurur diye birkaç köy ileriye boş bir araziye bırakmışlar ondan kurtulmak için. Oscar’ı evden atanların çocukları da bu atıldığı köydeki okula geliyorlarmış. Oscar okulda onları bulmuş ve belki beni de eve götürürler, geri alırlar umuduyla okul bahçesinde aç susuz beklemiş. Birkaç ay okul bahçesinde hayvansever bir öğretmen tarafından bakıldı, öğrenciler tarafından çok sevildi. Oscar kısırlaştırıldı, iç-dış, karma, kuduz aşıları yapıldı. Şimdi onu bir daha asla bırakmayacak, güvenebileceği, onu çok sevecek yeni ailesini arıyor. Çocuklarla çok iyi anlaşan, akıllı uslu, insan canlısı ve çok uysal bir köpek. 1)Tercihen daha önce köpek bakmış birine, aileye ve bahçeli bir eve, 2)Aile olmasa da mutlaka 25 yaş üstü birine, 3)Aşılarını mutlaka düzenli yaptıracak, kuru mamasını eksik etmeyecek 4)En azından bir süre takip şartlı bir şekilde sahiplendirilecektir. (sadece whatsapp ile iletişim kurunuz, arandığında böyle bir numara kullanılmamaktadır diyor telesekreter zaten.)
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : GuaSe

30795-) Chocolate labrador oğlumuza yuva arıyoruz

İstanbul - 15/05/2017 - anilufukcakir@gmail.com - 05515994239
9 aylık olan LABRADOR cinsi minnoşa ev arıyoruz sahibi tarafından yeterli ilgi ve alaka göremediği için onunla hen dost hem ailesi olucak birilerini arıyoruz çocuklarla çok iyi anlaşır çok cana yakın ve akıllı bi oğlan düzgün ilgilenebilicek birilerine vermek istiyoruz hiç bir şekilde mama aşı ve benzeri ücret talep edilmeyecektir. Aşıları tam ve sağlığı gayet iyi ilgilenen arkadaşların telefon numaramdan bana ulaşmalarıni rica ederim 7/24 arayabilirsiniz iyi günler
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : anlckr07

30784-) MASKOT OĞLAN İÇİN ACİL YUVA ARIYORUZ..ZAMAN KALMADI

İstanbul - 08/05/2017 - funda_funfa@hotmail.com - 0(543) 431 08 39
9 aylık,erkek,golden mix,wc eğitimi var..Maskot oğlan minicikken alınmış fakat daha sonra türlü bahaneler ile terkedilmiş bir çocuk..Terkedildiğinin oldukça farkında o nedenle ilgi istiyor,sevilmek istiyor..Çünkü anladığımız kadarıyla eski ailesinde pek ilgisiz kalmış..İnsanlarla vakit geçirmeyi seviyor,hayvanlarla arası iyi..sevgi gördüğünde sevinçten deliriyor..tek istediğimiz onunla ilgilenip bağrına basabilecek,onu birdaha asla terketmeyecek, ömürlük bir yuvası olması..Maskot çocuk şuan pansiyonda kalıyor ve orda fazlasıyla sıkılıyor..Zamanımız kısıtlı..Onu evladı olarak görup evini açacak gönlü güzel melegini arıyoruz..Daha önce köpek bakmış olan ve bakımından anlayan kisilerin iletisime geçmesini rica ederiz. SADECE İSTANBUL İÇİ YUVALANDIRILACAKTIR.. YER:İSTANBUL/ATAŞEHİR
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : FUNDA..

30783-) 2 AYLIK YAVRU KÖPEKLER ÇOK ACİL YUVA ARIYOR ÜCRETSİZ !!

İstanbul - 07/05/2017 - 0 (533) 394 64 36
2 dişi 2 erkek cinsleri kırma bulundukları yerde istenmiyorlar çok acil yuva arıyorlar. Detaylı bilgi için tel no ile irtibata geçebilirsiniz.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : sarbas
1234...18