Minik Pati, yardıma gereksinimi olan evcil hayvanların sahiplendirilmesi düşüncesiyle yapılmıştır. Sokakta da olsa, tehlikelerden uzak biçimde, sağlıklı olarak yaşayabilen hayvanların ilanları sitede yayınlanmaz. İlan sahibi, veteriner, konaklama, aşı parası gibi adlar altında, alıcıdan ücret talep edemez.

İlanlar

31073-) Garip

İstanbul - 04/10/2017 - bengiaydin@hotmail.com - 5323565038
Akçayda açlıktan perişan haldeyken bulduk bu yaklaşık 6-8 aylık yavruyu. Bizde de bir golden var ama ikincisine bakacak durumumuz maalesef yok, zaten tatil için buradayız, şimdilik balkonda duruyor ama yakında bir sahip bulamazsak barınağa bırakmak zorunda kalacağız, tabi barınak alırsa. Belirttiğim gibi burada zamanımız da kısıtlı, sahiplenmek isteyenler telefonumdan ulaşabilir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Bakar

31067-) Köpük Yeni Sahibini Arıyor

Ankara - 02/10/2017 - ardacankocaoglu@gmail.com - 05544227012
Değerli Hayvanseverler, Ofisimizde bulunan English Coccer cinsi köpeğimizi (Köpük) ücretsiz sahiplenecek ve düzenli bakacak birileri aramaktayız.Ofisimizi değiştirmemiz sebebiyle vermek durumunda kaldığımız dişi köpeğimizin aşıları ve düzenli veteriner durumu mevcuttur. Yapısal olarak hareketli kendini sevdiren bir köpektir.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : Agartha

31064-) O NU BİR DAHA TERKETMEYECEK ÖMÜRLÜK YUVASINI ARIYORUZ..

İstanbul - 29/09/2017 - 0(532) 169 77 46
5 Aylık,erkek,golden melezi(golden çoban),adı gibi Cesur,muhteşem bir evlat..Ormana atılmış ve büyük köpekler tarafından ısırılmış,vücudun da derin yarıklar mevcut halde bulduk onu..Küçük olması ve kendi başına yetebilecek durum da olmaması sebebiyle baş edememiş ve adapte olamamış..Henüz bebek ti çünkü..Tedavisi yaptırıldı,gücünü kuvvetini topladı,harika bir evlat cıktı ortaya..Hiçbir sağlık sorunu yok,tüm bakımları da yaptırıldı..Ormana terkedilmiş olmasına rağmen hala insanlara güveniyor,sevgi dolu yaklasıyor, cok sosyal,uyumlu..O mücadele etti toparladı ama suankı gecici yuvasındaki can sayısı cok fazla..Cesur oğlan ın ömürlük yuvasını arıyoruz..Emekler boşa gitmesin,güzel bir ailesi,bundan sonra her zaman sevileceği ve mutlu olacağı bir yuvası olsun..Elbirliği ile yuvasına kavusturalım bu can parçası evladı.. YER:İSTANBUL/SARIYER
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : FUNDA..

31036-) ONU EVLADI OLARAK BAĞRINA BASACAK ÖMÜRLÜK YUVASINI ARIYORUZ.

İstanbul - 29/09/2017 - 0(543) 431 08 39
MASKOT PANSİYONDAN ÇIKSIN ARTIK,SICAK YUVASI OLSUN... Maskot 11 aylık,erkek golden mix..wc eğitimi var,aşıları yapıldı..Oldukça sosyal,çok akıllı,çok hareketli,oyuncu,sevgi dolu,diğer canlarla uyumlu,büyük ırk bir can..Küçükken alınan fakat büyüyünce ilgilenemiyoruz bahanesiyle terk edilen bir evlat..KESİNLİKLE daha önce köpek bakmış ve bakımından anlayan,sorumluluğunu taşıyabilecek,alışma sürecinde gereken sabrı gösterebilecek,evladı olarak onu bağrına basabilecek,her ne sebeple olursa olsun ondan vazgeçmeyecek,ömürlük yuvası olabilecek kişilerin aramasını rica ediyoruz..Maskot yuvasını bulamadığı için şuan pansiyonda kalıyor ve fazlasıyla sıkıldı,onun hakettiği pansiyonda küçücük bir alanda bağlı kalmak değil..İnsanlarla iletişim kurmayı seviyor,koşup oynamak istiyor..Sadece bahçede kalamadığı için bahçe ile ev arasında olabileceği yada sadece ev içerisinde bakılacağı bir yuva arıyoruz..Lütfen oradan çıkıp yuvasına kavuşsun bu güzel evlat..ona yuvanızı açarmısınız? istanbul/ataşehir
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : FUNDA..

31017-) Şevi Yeni Yuvasını Arıyor !!

Ankara - 21/08/2017 - 05302152574
Yaklaşık 2 yaşında kızımız Şevi yeni yuvasını arıyor. şartlar: Ankara içi ve öncelik bahçeli eve sahiplendirilecektir. takibi yapılacaktır. lütfen ilgilenenler whatsapp tan mesaj atarak iletişime geçsinler.
Fotoğrafların büyük halini görmek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.
Paylaş   Arkadaşına gönder  Gönderen : gölge07
1234...19